Spolupráce

Spolupracovat s firmou  BetterStyle je velmi jednoduché. Tedy stačí se jednoduše zaregistrovat . Získáte tím možnost jak nákupů se slevou oproti cenám v katalogu, tak možnost zajímavého výdělku.

 

Nákupy se slevou

Kupujete výrobky se slevou, a to bez ohledu na velikost své objednávky. Další výhodou je, že můžete objednávat, jak často chcete. Ve své domácnosti tak dokážete tímto způsobem ušetřit na běžných nákupech značnou část nákladů.

 

Zajímavý výdělek

S firmou BetterStyle můžete začít vydělávat hned (tedy po registraci)! Jsou dva způsoby, pomocí kterých můžete dosáhnout zajímavého výdělku. Můžete je využít oba, nebo se soustředit na jeden z nich.

 

1. Katalogový prodej

Nakoupíte se slevou a prodáte koncovým zákazníkům za katalogovou cenu. Výrobky můžete tímto způsobem prodat zejména svým známým, kolegům v práci, přátelům, prostě těm, kterým se z nějakého důvodu nechce kupovat zboží přímo od firmy. Ideální je tímto způsobem lidem představit výrobky firmy Betterware - BetterStyle a doporučit jim, aby si svůj příští nákup už realizovali sami se slevou - ale to už jsme u bodu 2.

 

2. Doporučovat spolupráci dalším lidem

Využijte možnosti získávat od firmy provize ze všech nákupů lidí, kterým jste firmu BetterStyle představili a kteří se rozhodli nakupovat z firmy samostatně. Toto je založeno na principech MLM (Multi Level Marketing). Nemusíte tedy prodávat výrobky, abyste vydělávali. Jen nabídnete lidem, aby kupovali pro svou spotřebu levněji a budujete si tak síť samospotřebitelů či prodejců. Tímto způsobem si vytvoříte okruh lidí, kteří nakupují, někteří často, někteří jen jednou za čas, ale ze všech těchto nákupů Vám  firma Betterstyle  vyplatí provizi.

 

Pokud jste se rozhodli zaregistrovat, nebo pokud chcete další informace tak nás kontaktujte, ozveme se Vám zpět.